Môj príbeh a kontakt na mňa

Ahoj volám sa Lenka Búryová a venujem sa Autopatii.

Môžete mi kedykoľvek zavolať a rada zodpoviem Vaše otázky +421948 119 610 alebo mi napíšte email na:

lenka.buryova.89@gmail.com

Ako som sa dostala k Autopatii

Volám sa Lenka Búryová a pochádzam z Novej Dubnice , ale už nejaký ten čas žijem v Prahe . Keďže ma odjakživa bavilo cvičiť a baví ma všetko čo sa týka zdravého životného štýlu, potrebovala som nejakú zmenu a odišla som do Prahy študovať trénerský kurz masáže a tiež aj nutričné poradenstvo pretože oblasť výživy patrí k tomu a je to tak isto jedno moje velké hobby. Pôvodne som plánovala ostať len zopár mesiacov kým doštudujem ale nakoniec sa mi tu zapáčilo a zostala som. Doteraz ma stále baví sa rozvíjať sa pracovať na sebe a posúvať sa vpred.

Baví ma skúmať ľudské telo ako aj psychiku a človeka ako celok , preto sa stále ďalej učím a mojim cieľom je pomáhať aj ostatným. Momentálne popri kariére pokračujem v štúdiu na Homeopatickej Akadémii cez ktorú som sa dostala aj k Autopatii a sama som si vyliečila mnoho závažných zdravotných problémov ako aj psychických pretože keď sa človek potyká s nejakým problémom dlhé roky a všetky ostatné liečebné metódy zlyhávajú alebo trvajú len veľmi krátko človeku to nabúrava aj dušu aj všetky jeho ostatné životné aspekty osobný život a každý v jeho okolí je tým ovplyvnený nie len on sám .  

Ja som sa potykala so svojimi problémami sama asi 10 rokov, kým som objavila autopatiu vyskúšala som všetko možné, ale ťažkosti sa stále vracali a prichádzali aj nové a akumulovalo sa to a energie bolo stále menej.  

S tým že stále musíme žiť rovnako  v tomto chaotickom svete plnom výziev a stále niečomu čeliť a prekonávať výzvy a prekážky na ktoré by sme mali mať dostatok životnej energie a sily. Doslova s ‘’chorobu na krku‘’ to ide bohužiaľ veľmi ťažko . 

Motala som sa v začarovanom kruhu, chodila som od doktora k doktorovi alebo od liečiteľa k liečiteľovi, všetky peniaze čo som zarobila som investovala viac menej do zdravia, ale cítila som sa stále rovnako zle. Bývala som sklamaná , smutná vyhorená a sama som sa vzdelávala, študovala a prečítala som hromadu kníh o zdraví a ľudskom tele. Aplikovala som to a experimentovala na sebe, jednoducho stále som sa skúšala vyliečiť sa sama. Musím ale uznať, že som prešla dlhú cestu a veľa som sa cez svoju vlastnú chorobu naučila.

Kvôli bolestiam som bola nútená v tom stále pokračovať. Musela som sa odkloniť od svojich koníčkov ako je hudba (som aj DJka 🙂 ale aj vzdať sa cvičenia, lebo postupom času som nemala na tieto veci absolútne žiadnu energiu. Všetku energiu, ktorú som mala, som vložila do práce na sebe a hľadania odpovede na otázku: ako sa môžem a či sa vôbec ešte niekedy budem cítiť dobre? Vravela som si, že musí existovať spôsob.  Veľmi dobre poznám stavy beznádeje, osamotenia, straty chute do života, strachy, ale nikdy som sa nevzdávala a teraz som veľmi vďačná za to že som vytrvala. Vytrvalosť a hľadanie spôsobu ma doviedlo k excelentnej metóde, jednoduchej, nenáročnej na čas a peniaze, podľa mňa až zázračnej, kedy vieme pomôcť sami sebe a nemusíme sa na nikoho spoliehať.

Po 10 rokoch keď som prvý krát skúsila autopatiu som pocítila veľké šťastie prílev energie, nádherne pocity, pokoj a spokojnosť. Aj keď to bol len začiatok vedela som že je to tá správna cesta k uzdraveniu. Moje strachy o zdravie a beznádej pominuli a začala som znova konečne žiť svoj život . 

Od vtedy s autoptiou pokračujem. Sú to teraz asi dva roky a nedám na ňu dopustiť . 

Pokračujem stále aj so seba rozvojom a vzdelávaním ale myslím že na svete je veľa ludi ktorý potrebujú a hľadajú pomoc tak ako ja kedysi a pomoc od skúseného terapeuta je na začiatku potrebná tak ako ja som na začiatkoch mala toho svojho. Rada Vás s touto metódou zoznámim a pomôžem Vám na Vašej ceste k uzdraveniu a harmónii . 

Nie je nič krajšie ako vidieť človeka radovať sa z dobrého a pevného zdravia, pretože bez toho nefunguje vo svete nič a ovplyvňuje to každého z nás . 

Budem sa tešiť na spoluprácu . 

S láskou Lenka.

PREHĽAD MOJEJ KVALIFIKÁCIE